تبلیغات
Banner corner : site parandehgharib.ir
Banner corner : site parandehgharib.ir
صفت عکس
 • کد نمایش افراد آنلاین
 • آسمان انعکاس خداست - مطالب آبان 1394

  آسمان انعکاس خداست

  اللهم عجل لولیک الفرج

  درباره من
  بسم الله الرحمن الرحیم
  بازدید کننده عزیز سلام
  من وبلاگ " آسمان انعکاس خداست " رو درست کردم تا مطالب مذهبی- اجتماعی - سیاسی ام رو توش بنویسیم و تا جایی که بتونم سعی می کنم به روز باشه کلیپ ها و مطالب جالبی رو که برای من جوانِ پر انرژی جذاب بوده و بدونم ممکنه برای فرد دیگه ای مفید واقع بشه یا مشکلی رو رفع کنه یا سوالی رو جواب بده یا ذهنی رو روشن کنه تو وب میذارم اگه جایی پیشنهادی لازم دیدین یا نقد مفیدی داشتین حتما تو نظرات بنویسید ان شاء الله که دست خالی از این وب برنگردین و بر داشته هاتون افزوده شده باشه
  چنانچه مایل به تبادل لینک هستین تو نظرات بنویسید .
  اللهم عجل لولیک الفرج آمین
  نویسندگان

  اوقات شرعی

  کد ذکر ایام هفته

  مترجم سایت

  نمایشگر آمار آلکسا


  استخاره آنلاین با قرآن کریم
  
 • ابزار صلوات
 • 
 • فناوری نانو
 • جستجو در وبلاگ
  نویسنده :آنوشکا
  تاریخ: چهارشنبه 27 آبان 1394 10:38 ق.ظ


  خطاب به دولت و حامیان دولت که به دلوپس و نگران بودنمان خرده می گیرند :


  رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر رضوی در تاریخ 1 فروردین سال 94

  « هم به مردم این توصیه را عرض میکنم که با دولت بایستی مهربانانه و با نگاه همراهی و همدلی سخن گفت، هم به مسئولان کشور – در سه قوّه – این را تأکید میکنم که آنها هم باید با منتقدین خود و با کسانی که از آنها انتقاد میکنند رفتار مناسبی داشته باشند، آنها را تحقیر نکنند، به آنها اهانت نکنند؛ تحقیر مخالفان از سوی مسئولان، خلاف تدبیر و خلاف حکمت است.

   من مردم عزیزمان را به بی‌تفاوتی دعوت نمیکنم، به نظارت نکردن دعوت نمیکنم؛ آنها را به اهتمام در مسائل اساسی کشور دعوت میکنم؛ امّا اصرار میکنم که برخوردها نه از سوی مردم نسبت به مسئولین و نه از سوی مسئولین نسبت به منتقدین، تخریبی نباید باشد؛ نه تحقیر باشد، نه اهانت باشد. ممکن است در یک قضیّه‌ای، یک عدّه‌ای دغدغه داشته باشند؛ دغدغه داشتن جرم نیست؛ دلواپس بودن جرم نیست.

   میتوانند کسانی حقیقتاً نسبت به یک مسئله‌ی مهم و حسّاس کشور، احساس دلواپسی و دغدغه‌مندی کنند؛ هیچ مانعی ندارد؛ امّا این به‌معنای متّهم کردن نباشد، به‌معنای نادیده گرفتن زحمات و خدمات نباشد. از آن طرف هم دولت و طرف‌داران دولت به کسانی که ابراز دغدغه و دلواپسی میکنند، بایستی اهانتی نکنند.

   من این را صریحاً به ملّت عزیزمان عرض میکنم – قبلاً هم گفتم – من از همه‌ی دولتها در دوران مسئولیّت خودم حمایت کردم؛ از این دولت هم حمایت میکنم. هرجا هم لازم باشد تذکّر میدهم؛ البتّه چک سفید امضا هم به کسی نمیدهم. نگاه میکنم به عملکردها و برحسب عملکردها قضاوت میکنم و به توفیق الهی و به کمک الهی، برحسب عملکردها هم عمل خواهم کرد. »


  آری ما دلواپس و نگرانیم نمی توانیم آسوده و راحت بنشینیم تا هر آن چه که با خون دل به دست آوردیم به این راحتی ها از دست بدهیم شما آسوده باشید بگویید به جهنم مهم نیست توهین و تحقیر کنید باکی نیست ما موظف هستیم نقد کنیم ایراد ها را بگوییم خواه بشنویید خواه نه

   

  نویسنده :آنوشکا
  تاریخ: چهارشنبه 13 آبان 1394 10:08 ق.ظ


  به خاطر تمامی فتنه های که به پا کردند

  به خاطر تمامی تهمت هایی که خود سزاوارترینش بود  و نثار دیگران کردند

  به خاطر حمایت های بی دریغشان از جنایتکارانی که رودهای خود جاری ساختند

  به خاطر غارت های بی حد و حصرشان

  و به خاطر تمامی جنایاتی که مرتکب شدند و هیچ گاه مورد بازخواست قرار نگرفتند

  مـــــــــــــــــــــــــرگ بر آمـــــــــــــــــــــــــــریکا


  نویسنده :آنوشکا
  تاریخ: سه شنبه 12 آبان 1394 11:50 ق.ظ  پیامبراكرم (ص) فرمود: روز قیامت هر چشمى گریان است، مگر چشمى كه در مصیبت و عزاى حسین گریسته باشد، كه آن چشم در قیامت خندان است و به نعمتهاى بهشتى مژده داده مى‏شود.

  هدف از عزاداری بزرگداشت یاد اولیای الهی و یادآوری عظمت و مظلومیت آنها و برجسته كردن راه و اهداف والا و عالی آنها و تطبیق راه و اندیشه و نگرش و مشی و برنامه زندگی خود با منش و روش و رفتار و اقدام آنها است . با توجه به حكمت عزادارى بر اهل‏بیت(ع) - به خصوص امام حسین(ع) - حدّ عزادارى را شرع و عقلاء تعیین مى‏كنند. اگر عزادارى در شیوه‏هایى اجرا شود كه شور را بر شعور غالب سازد و به نوعى موجب انحراف از فلسفه عزادارى گردد؛ خارج از حدود عزادارى مشروع، مقبول، موجّه و معقول است. اگر قالب‏هاى عزادارى به گونه‏اى باشد كه عقلاى جامعه، آن را تقبیح كرده، آن را موجب وهن مذهب و آموزه‏هاى اصلى عاشورا مى‏دانند، قطعاً حدّ غیرمجاز عزادارى خواهد بود. گفتنى اینكه شكل و صورت عزادارى، باید به گونه‏اى باشد كه بتواند هسته و محتواى اصلى پیام عاشورا را به مردم ابلاغ كند و باور انسان‏ها را نسبت به آنها تقویت نماید، ولى اگر این ظاهر به صورتى درآید كه نه تنها باطن و مغز را نشان ندهد، بلكه باعث گردد اصل مسأله و موضوع خدشه‏دار شود، شكل و صورت مناسبى نخواهد بود و این لباس بر قامت این تن رعنا، راست نخواهد آمد. به عنوان مثال قمه‏زنى - كه یك گونه خاص عزادارى است - نه تنها شعارها و گفتارهاى اصلى عاشورا را به درستى ابلاغ نمى‏كند؛ بلكه چنانچه مقام معظم رهبرى فرمودند، موجب وهن قضیه كربلا مى‏گردد و لذا غیرمجاز است .

  با این پیش زمینه می ریم سراغ مستند " شفاعت یا شکایت " این مستند به نقد برخی مداحی ها و حرکات غیر متعارف برخی مداحان و عزاداران می پردازد و باز گو می کند که چنین رفتارهایی سبب سوء استفاده دشمنان مذهب تشیع و موجب تحقیر شیعیان است


  این مستند جالب  رو از دست ندید !


  [http://www.aparat.com/v/Izo4N]


  جهت دانلود قسمت اول مستند اینجا کلیک کنید !

  [http://www.aparat.com/v/hqJ7j]


  جهت دانلود قسمت دوم مستند اینجا کلیک کنید !

  [http://www.aparat.com/v/lnKa8]


  جهت دانلود قسمت سوم مستند اینجا کلیک کنید !
  نویسنده :آنوشکا
  تاریخ: یکشنبه 10 آبان 1394 11:00 ق.ظ  موضوع پیدایش جهان از ابتدا مسئله مورد بحث بسیاری از دانشمندان بوده و هست اطلاعات بسیاری در این زمینه گرد آوری شده و کتاب های گوناگونی در این خصوص نگارش یافته است .

    مستند "داستان آفرینش جهان" مستندی 10 قسمتی است که توسط گروه اغوا  ساخته شده است این مستند به پیدایش جهان کنونی از آغاز تا ظهور منجی آخر اازمان دلالت دارد .

   شایان ذکر است که حقایق نهفته در این مستند بر اساس نوشته هایی  از 3 کتاب  آیت الله مرتضی رضوی ساخته شده است استاد رضوی در این 3 کتاب با استفاده از آیات قرآنی و روایت اهل بیت چگونگی خلقت جهان , جایگاه زمین و سرانجام را به رشته نگارش در آورده است .


  جهت دانلود مستند به ادامه مطلب مراجعه کنید !  نویسنده :آنوشکا
  تاریخ: شنبه 2 آبان 1394 12:20 ب.ظ
  وقتی  علی اکبر اربا اربا شد

  وقتی قاسم بن حسن داشت نفس نفس می زد

  وقتی عون و جعفر , عبد الله و اصغر داشتند پر پر می زدند

  وقتی ابالفضل عباس غرق خون بی دست لب علقمه افتاد

  آقا ابی عبد الله کنارشون بود پهلوشون بود و همه تو بغل آقا جون دادند

  دلم از این می سوزه وقتی آقا رو زمین گیر کردند...

  وقتی شمر ملعون خنجرشو بیرون می کشید و ....

   بین اون همه وحشی درنده خو , تنهای تنها بود

  این یعنی :  غربت و تنهایی حضرت مولا...

  اللهم العن قتله بالحسین

  پوستر عزاداری و شهادت امام حسین - دانلود تصاویر با کیفیت عکس و پوستر امام حسین
  [cb:post_like] تعداد بازدیدهای این مطلب :: بازدید

  اسلایدر

  ابزارک های وبلاگ
  • کل بازدید:
  • بازدید امروز :
  • یازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 • کیفیت وب آسمان انعکاس خداست چه طور است ؟


 • کد ِکج شدَنِ تَصآویر

  کداهنگ برای وبلاگ

  کد ِکج شدَنِ تَصآویر

  کداهنگ برای وبلاگ

  ابزار هدایت به بالای صفحه